Bu da, muhafazakârları tokatlayan ‘ahir zaman’ psikoloğu!

Eylem Amine Altunkaynak, kendisini ‘NLP Uzmanı’, ‘Bilinçaltı Eğitmeni’ ve ‘Kuantum Eğitmeni’ olarak tanımlıyor. Halk Akademi öğrencisi Can Tan’ın haberine göre, Bursa Uludağ Üniversitesi’nden 2006 tarihinde mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi işletme bölümünü 2010 yılında bitirdi. Herhangi bir okulda psikoloji veya tıp alanında uzmanlığı olmayan Eylem Altunkaynak’ın eğitim ve seminerleri 3 bin TL’den başlıyor 18 bin TL’ye kadar çıkıyor.

GERÇEK İSMİNİ KULLANMIYOR
Seminerler sonrası verdiği sertifikalarda ise gerçek ismi ve soyismi olan Eylem Küçükakyüz olarak değil Amine Altunkaynak olarak imza attığı ortaya çıktı.

MİRAÇ HAKİKATİYLE BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ 18 BİN TL!
Ücretlendirme yelpazesi oldukça geniş olan Altunkaynak, eğitim ve seminerlerinde “Bilinçaltı dili okuryazarlığı eğitimi 18 bin TL, Miraç hakikatiyle bilinçaltı temizliği 18 bin TL, Kuantum uygulayıcılık ve eğitimi için 17.500 TL aldığı öğrenildi.

İŞİNİ KURMAK İSTEYEN 275 BİN TL ÖDEMELİ!
Danışmanlık almak isteyenlere, ücretini 21 bin TL olarak belirleyen Altunkaynak, işini kurma ve kişisel gelişim eğitimleri için belirlediği fiyat ise 250-275 bin TL’yi buluyor.

IBAN’LA ÖDEMEYE YÜZDE 50 İNDİRİM
Web sitesindeki iletişim numarası ile görüşme sırasında personelleri tarafından verilen ek bir bilgiye göre 3 bin TL’den başlayarak 275 bin TL’yi bulan eğitim ve seminerlerinde IBAN ile ödeme yapılması durumunda ücretlerin yarı fiyatından yararlanabileceği iddia edildi.

LÜKS YAŞAMINI INSTAGRAM’DA PAYLAŞIYOR
Instagram’da “gelişim devam ediyor” isimli hesap üzerinden paylaşım yapan ve kendisini NLP, kuantum ve bilinçaltı uzmanı olarak tanıtan Eylem Amine Altunkaynak’ın lüks yaşamı ve verdiği seminerlerin görüntüleri sosyal medya kullanıcıları tarafından her geçen gün tepki ile karşılanıyor. Lüks restoran ve otellerde yaptığı kadın buluşmaları ile paylaşımlarda bulunan Küçükakyüz eğitim ve seminerle dudak uçuklatan paralar kazanıyor.

İŞLETME BÖLÜMÜ MEZUNU
Milyonluk araba ile dini istismar ettiği kaydedilen Altunkaynak’ın, psikoloji, ilahiyat veya tıp eğitimi de almadığı, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olduğu öğrenildi. Eylem Amine Altunkaynak ile ilgili bir değerlendirme yapan Psikiyatrist, Prof. Dr. Arif Verimli: “Resmen üçkâğıtçılık. Daha neler göreceğiz? Bilinçaltı temizleme diye bir şey yoktur” sözleri ile duruma tepki göstermişti. Konuya ilişkin telefonla ulaştığımız Altunkaynak, görüşme talebimizi yanıtsız bıraktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x