Xiaomi Mijia kablosuz süpürgeyle Dyson’a meydan okuyor, hem daha ucuz, hem daha yetenekli

Xiaomi‘nin Çin pazarına sunduğu yeni ev temizlik cihazı Mijia Wireless Floor Scrubber 3 Pro, kullanıcıların beğenisine sunuldu. 1899 yuan (yaklaşık 267$) başlangıç fiyatıyla ön satışa çıkan bu 4’ü 1 arada makine, evlerin temizliğini kolaylaştırmayı vaat ediyor. Tek bir geçişte vakumlama, paspaslama, yıkama ve kurulama işlemlerini gerçekleştirebilen bu ürün, kullanıcıların zaman ve emek tasarrufu yapmasına olanak tanıyor.

Mijia Wireless Floor Scrubber 3 Pro, 60°C’ye ulaşan sıcak su ile kendini temizleme özelliğine sahip. Bu özellik, inatçı lekelerin kolayca çözülmesini ve aynı zamanda rulo fırçanın %99,99 oranında sterilize edilmesini sağlıyor. Sıcak hava kurutma fonksiyonu ile birlikte, rulo fırçanın nemden arındırılması ve geleneksel paspasların yol açtığı bakteri ve kötü kokuların önlenmesi amaçlanıyor.

Cihaz, 13cm’ye kadar düşük mobilyaların altına girebilen 180° düz yatabilen tasarımı ve 48.5° esnek dönüş kabiliyeti ile dikkat çekiyor. Xiaomi‘nin Superplana 2.0 teknolojisi sayesinde, cihaz yatık pozisyonda bile güçlü emiş gücünü koruyor ve buharın su ile ayrıştırılmasını sağlayarak fanın içine atık suyun girmesini engelliyor.

Xiaomi Mijia kablosuz süpürgeyle Dyson’a meydan okuyor, hem daha ucuz, hem daha yetenekli

Real-time aktif su sterilizasyon sistemi, musluk suyundan elde edilen elektrolize su ile çalışıyor ve herhangi bir kimyasal maddeye ihtiyaç duymadan %99,99 oranında bakteri ve virüs öldürme iddiasında bulunuyor. Bu özellik, özellikle yürümeye başlayan çocukları veya evcil hayvanları olan aileler için ek bir güvenlik sağlıyor.

Kullanıcı dostu tasarımı ile öne çıkan bu ürün, düşük ağırlık merkezi ve entegre çekiş sistemi ile tek el ile rahatça kontrol edilebiliyor. LED ekran, anlık durumu gösterirken, net sesli yönlendirmeler kullanıcıları adım adım yönlendiriyor. Çoklu temizlik modları sayesinde, standart, su emme, sterilizasyon ve güçlendirilmiş modlar arasından ihtiyaca uygun seçim yapmak mümkün.

Cihazın uzun ömürlü dahili bataryası, tek şarj ile 230 metrekareye kadar alanı temizleyebilme kapasitesine sahip. Büyük 800ml temiz su tankı ve 700ml kirli su tankı sayesinde sık sık doldurma ve boşaltma ihtiyacını azaltıyor. Bu yenilikçi cihaz, günlük temizlik rutinlerini kolaylaştırarak kullanıcılara zamandan tasarruf etme imkanı sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x